SERAMİK ÜRÜNLER

Kullanım Kolaylığı
-Seramik ürünler, ısıyı çok iyi muhafaza etme özelliğine sahiptir. İçinde kalan yemek ile beraber kapağını kapatıp buzdolabınıza veya derin dondurucunuza koyabilirsiniz. Dökme demir veya diğer metal tencere ve tavaların aksine direk olarak ısıtmak için mikrodalga fırın kullanabilirsiniz.

- Temizlemesi kolaydır, yıkamadan önce suda bekletmeye ihtiyaç duymaz. Sadece sıcak su kullanarak temizliğini yapabilirsiniz.
- Seramik malzemeler, uzun ömürlü ve dayanalıklıdır: teflon yüzeyler kadar kolay aşınmaz ve  kimyasal paslanmaya karşı dirençlidir.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler
-Seramik tava ve tencerelerin yüzeyleri içinde pişirilen malzemeler ile metallere göre çok daha az düzeyde kimyasal tepkimeye girer, böylece vücudunuza ağır metallerin ve iz elementlerin alınması engellenir.Teflon, kalay veya diğer kaplamalara göre en sağlıklı seçim seramik kaplamalı tava ve tencerelerdir.

-Seramik malzemelerin yüzeyi, sıcaklığın her tarafa eşit miktarda dağılmasını sağlar ve  çok yüksek sıcaklıklara dayanacak özelliklere sahiptir :  bu sayede çok az miktarda yağ kullansanız ve sürekli yemeği karıştırmasanız bile, yiyecekler tencereye yapışmaz, kolaylıkla lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Seramiği Seramik Yapan Kaplamasıdır
GREBLON, seramik kaplamada dünyanın lider markasıdır.

Almanya'da 1936'dan beri endüstriyel kaplama üreten Grebe Group'un markası Greblon, kapsamlı ürün araştırma ve geliştirme çalışmalarının ürünüdür.
Fucci ile Greblon kalitesini evlerinize getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
Uzun ömürlü ve kullanışlı Fucci ürünleriyle mutfaklarınızı yenileme zamanı!

 

Ürünler 1 - 6 / Toplam 21

ürün
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 6 / Toplam 21

ürün
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla